Nebankovní půjčky BrnoCO JE TO PŮJČKA NA FAKTURU? V návaznosti na poslední zvýšenou poptávku po produktu krátkodobějšího financování jsme se jako společnost LENDERS, a.s., poskytující podnikatelské úvěry pro živnostníky a podnikatele, ale i právnické osoby, rozhodli přidat do standardní produktové řady tzv. Půjčku na fakturu, která reflektuje tuto poptávku.

Půjčka na fakturu je určena všem živnostníkům a podnikatelů, či podnikatelským subjektům, kteří shání krátkodobé financování při výpadku příjmu ze své podnikatelské činnosti či cash-flow, ale zároveň očekávají během měsíce, dvou či tří přísun těchto prostředků z plateb za své odvedené výkony či platby od svých odběratelů.

Jak bylo výše naznačeno, půjčka je možná od částky 5.000,- Kč až do výše 30.000,- Kč se splatností jeden, dva nebo tři měsíce. V individuálních případech jsme schopni po projednání s žadatelem o půjčku nastavit parametry jinak, buď na vyšší částku nebo s jinou délkou splatnosti. Způsob uhrazení Půjčky na fakturu je ve dvou variantách, a to buď standardním hrazením měsíčních splátek nebo jednou splátkou na konci splatnosti, a to jistiny včetně úroků a účelně vynaložených nákladů.

Pokud nastane situace, že v termínu splatnosti půjčky nebudete disponovat dostatečným obnosem peněz, tak nemusíte propadat panice. Půjčku lze prodloužit o další měsíc, a to dvakrát za celou dobu platnosti smlouvy o úvěru. Poplatek za toto prodloužení je ve výši 10% z poskytnuté půjčky (jistiny). Díky provázanosti s dalšími produkty společnosti LENDERS, a.s. máte také možnost využít dlouhodobějšího úvěru a tento závazek přefinancovat úvěrem s delší splatností a klasickým měsíčním splácením.

V případě schválení vaší žádosti o Půjčku na fakturu máte několik možností, jak půjčku vyčerpat. Můžete si přijít pro hotovost k nám na pobočku, tj. LENDERS, a.s., AZ Tower, 17. patro, Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00, Brno nebo můžeme půjčku vyplatit bezhotovostním převodem na váš účet, a to po obdržení dokumentů s vašim ověřeným podpisem. Zároveň jsme schopni prostřednictvím spolupracující agentury zajistit dovoz prostředků a dokumentace na vámi určené místo, a to za předem avizovaný poplatek, který vám bude sdělen po dohodě a specifikaci místa předání.

Na jakékoliv další dotazy jsme připraveni odpovědět na telefonním čísle +420 542 210 400 nebo +420 777 00 20 40, prostřednictvím e-mailu info@lenders.cz nebo si rovnou požádejte o půjčku prostřednictvím kalkulačky na hlavní stránce zde pujckanafakturu.cz

Máte dotaz či zájem o půjčku na fakturu? Kontaktujte nás

Jméno a příjmení:

E-mailová adresa:

Telefon:
Text:
KONTAKT

LENDERS, a.s.
Sídlo: AZ Tower, 17. patro
Pražákova 1008/69
Štýřice
639 00 Brno

+420 777 002 040
info@lenders.cz


 
NAPIŠTE NÁM:

Copyright © Lenders, a.s.